KMP Łomża

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.

Najczęściej czytane

 1. „Łomżatek” w Łomży pomoże dziecku zminimalizować stres podczas zdarzenia drogowego

  Łomżyńscy policjanci otrzymali 200 pluszowych zabawek, które trafią do dzieci, aby łagodzić nieprzyjemne skutki zdarzeń drogowych. Misie wyposażone są w opaski odblaskowe, które mają dodatkowo przypominać o bezpieczeństwie niechronionych uczestników ruchu drogowego.

 2. Mundurowi otrzymali alkomat przesiewowy

  Łomżyńscy policjanci otrzymali urządzenie do szybkiego badania stanu trzeźwości. Dzięki niemu mundurowi będą jeszcze skuteczniejsi w eliminowaniu z ruchu osób, które zdecydowały się usiąść za kierownicą po alkoholu.

 3. Promowali Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Łomżyńscy policjanci spotkali się ze strażakami, aby zachęcić do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Mundurowi omówili ideę powstania i przedstawili zasady działania tego policyjnego narzędzia.

 4. Odpowie za kłusownictwo

  Łomżyńscy policjanci zatrzymali 62-latka podejrzanego o kłusownictwo na rzece Narew. Funkcjonariusze zabezpieczyli także łódkę oraz sieci z rybami. Postępowaniem mężczyzny zajmie się teraz sąd.

 5. Debata społeczna „POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE – MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW” odbyła się także w Łomży

  „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” - to tytuł cyklu debat społecznych, które będą organizowane w 2017 roku przez łomżyńską komendę w ramach zacieśniania współpracy ze społecznością lokalną. W auli Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, policjanci zainaugurowali tego typu spotkania z mieszkańcami na terenie miasta i powiatu łomżyńskiego.

Filmy