KMP Łomża

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.

Najczęściej czytane

 1. Postępowania kwalifikacyjne na wybrane stanowiska służbowe w Policji

 2. Uroczystości Święta Policji w łomżyńskiej jednostce

  W miniony piątek, jak co roku z okazji powstania Polskiej Policji, mundurowi otrzymali awanse na wyższe stopnie służbowe. W tym roku w Komendzie Miejskiej Policji w Łomży takie awanse otrzymało 55 funkcjonariuszy.

 3. Plaża 2015

  Na Plaży Miejskiej w Łomży funkcjonariusze łomżyńskiej Policji przy udziale mundurowych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku przeprowadzili działania w ramach akcji „Plaża 2015”. Ich głównym celem było zwiększenie świadomości mieszkańców miasta dotyczącej zagrożeń związanych z wypoczynkiem nad wodą, a co za tym idzie zapobieganie przypadkom utonięć.

 4. „Wiosna na sportowo 2016” – rywalizacja zamiast wagarów

  Komenda Miejska Policji w Łomży i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży już od kilku lat wspólnie organizują turniej z okazji pierwszego dnia wiosny pod nazwą „Wiosna na sportowo”. W tym roku po raz drugi już młodzież walczyła o zwycięstwo w meczach piłki siatkowej. O trofea rywalizowało 7 mieszanych zespołów ze szkół ponadgimnazjalnych, które zgłosiły chęć udziału w przedsięwzięciu. Honorowy patronat nad imprezą objęli Prezydent Miasta Łomża i Starosta Łomżyński.

 5. HARMONOGRAM KONSULTACJI SPOŁECZNYCH - Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

  Trwają konsultacje społeczne na temat powstającej „Mapy zagrożeń bezpieczeństwa”. Poniżej znajdują się terminy najbliższych spotkań.

 6. Policjantka z Irlandii w Łomży

  W ramach Placemet Programme w Komendzie Miejskiej Policji w Łomży z wizytą gości Garda Gemma Grogan – irlandzka policjantka z Garda Station z habstwie Tipperary. W trakcie stażu funkcjonariuszka zapozna się z miastem i jego najbliższą okolicą, a podczas patrolu będzie obserwowała codzienną służbę policjantek i policjantów z łomżyńskiej komendy.

 7. Nabór do Policji

  KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI w BIAŁYMSTOKU OGŁASZA ROZPOCZĘCIE PROCEDURY KONKURSOWEJ KANDYDATÓW DO SŁUŻBY W POLICJI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W ROKU 2016.

Galeria zdjęć

Filmy