KMP Łomża

Aktualności

Polecamy

112

Najczęściej czytane

Ruch drogowy

 1. Będą kontrole stanu trzeźwości i prędkości

  Trzech nietrzeźwych kierujących zatrzymali wczoraj łomżyńscy policjanci. Funkcjonariusze zapowiadają, że podczas nadchodzącego weekendu, będą prowadzić wzmożone kontrole stanu trzeźwości i prędkości. Apelują jednocześnie o rozwagę i ostrożność na drogach, zwłaszcza na głównych szlakach komunikacyjnych – gdzie spodziewają się zwiększonego ruchu pojazdów zmierzających na Mazury.

 2. Bezpiecznie do celu podróży

  Łomżyńscy policjanci podczas wakacyjnych weekendów dbać będą o bezpieczeństwo kierowców. Zwięszkona liczba patroli, kontrole stanu trzeźwości, kontrole prędkości, a także sprawdzanie stanu technicznego pojazdów - wszystko po to, aby po drogach miasta i powiatu jeździło się bezpiecznie. Mundurowi będą pomagać także podróżnym w pokonywaniu drogowych zatorów podejmując ręczną regulację ruchem na skrzyżowaniach.

 3. Policjanci zabezpieczali procesje

  Łomżyńscy policjanci podczas pełnionej służby, zabezpieczali przemarsze procesji z okazji święta Bożego Ciała. Mundurowi dbali o bezpieczeństwo mieszkańców miasta oraz pomagali kierowcom pokonać utrudnienia w ruchu.

 4. Działania „Bezpieczny pieszy” w Łomży

  Policjanci ruchu drogowego z Łomży, w ramach działań „Bezpieczny pieszy”, przyglądali się zachowaniom pieszych i kierowców na drodze. Przeprowadzona akcja miała między innymi na celu ograniczenie liczby wypadków z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego.

 5. Policjanci na festynie

  Łomżyńscy policjanci wzięli udział w festynie rodzinnym zorganizowanym przez Publiczne Przedszkole nr 5 w Łomży. Dzieci mogły zobaczyć sprzęt używany w służbie i usiąść za kierownicą radiowozu oraz policyjnego motocykla.

Galeria zdjęć

Filmy