KMP Łomża

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.

Najczęściej czytane

 1. Nocne patrole piesze w Łomży

  W miniony weekend na terenie Łomży bezpieczeństwa mieszkańców miasta strzegły wzmocnione patrole piesze. Wspólne działania policjantów z Łomży i OPP z Białegostoku wymierzone były między innymi w sprawców niszczenia mienia i czynów o charakterze chuligańskim, a same patrole piesze oddziaływały prewencyjnie. W nocnej akcji wzięła udział także Grupa Ratownicza Nadzieja z Łomży.

 2. Piątkowe uroczystości w Łomży

  Pełniący dotychczas obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Łomży, Pan Komisarz Marek Sienkiewicz otrzymał akt powołania na to stanowisko. Rozkaz personalny szefowi łomżyńskich policjantów wręczył Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych – Pan Jarosław Zieliński oraz Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku – Pan nadinspektor Daniel Kołnierowicz. Okazją do przekazania awansu były uroczystości związane ze świętem ratownictwa medycznego w Łomży.

 3. „Odblaski? Biorę w ciemno!”– spotkanie w Komendzie Miejskiej Policji w Łomży

  W Komendzie Miejskiej Policji w Łomży odbyło się spotkanie z przedstawicielami samorządu, służb oraz instytucji poświęcone planowanym działaniom edukacyjno – profilaktycznym w ramach tegorocznej kampanii społecznej „Odblaski? Biorę w ciemno!”. Celem akcji organizowanej przez łomżyńską Policję jest poprawa bezpieczeństwa pieszych.

 4. Odblaski? Biorę w ciemno! – działania łomżyńskiej Policji. Bądź widoczny!

  Łomżyńscy policjanci rozpoczynają działania profilaktyczno – edukacyjne pn. „Odblaski? Biorę w ciemno!”. Ich celem jest podniesienie bezpieczeństwa na drogach niechronionych uczestników ruchu drogowego poprzez promowanie noszenia elementów odblaskowych. W ramach akcji mundurowi będą między innymi przypominać pieszym o obowiązku noszenia odblasków po zmroku na drogach poza obszarem zabudowanym oraz zachęcać do korzystania z tych elementów także na terenie miasta. Zwrócą również szczególną uwagę na właściwe zachowanie kierowców wobec pieszych.

 5. Współpraca na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Łomży

  Pełniący obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Łomży Pan komisarz Marek Sienkiewicz uczestniczył dziś w posiedzeniu miejskiej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku. Podczas zagadnień omawianych na spotkaniu w Ratuszu, szef łomżyńskich policjantów zachęcał przedstawicieli instytucji oraz innych służb mundurowych do aktywnego korzystania z zasobów Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Filmy