KMP Łomża

Aktualności

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. Tragiczny wypadek w Łomży

  Dwie osoby zginęły na miejscu w wypadku do którego doszło w Łomży na Grobli Jednaczewskiej. Przyczyny i szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia ustalają teraz łomżyńscy policjanci.

 2. Nabór do Policji

  KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI w BIAŁYMSTOKU OGŁASZA ROZPOCZĘCIE PROCEDURY KONKURSOWEJ KANDYDATÓW DO SŁUŻBY W POLICJI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W ROKU 2016.

 3. Jak być bezpiecznym i chronić swoją tożsamość?

  Łomżyńscy policjanci zachęcają do odwiedzenia strony internetowej Nieskradzione.pl Można tam znaleźć podstawową wiedzę dotyczącą sposobów postępowania w celu ochrony swoich danych osobowych w sytuacjach, które występują na co dzień w domu, pracy czy na urlopie.

 4. Roczne podsumowanie pracy policjantów

  Łomżyńscy policjanci podsumowali miniony rok pracy. W uroczystej odprawie służbowej udział wzięło kierownictwo łomżyńskiej jednostki, naczelnicy wydziałów i zaproszeni goście. Podczas narady podsumowane zostały główne zadania zrealizowane w 2015 roku oraz wyniki osiągnięte przez łomżyńskich funkcjonariuszy. Określono też cele i kierunki działań policjantów na rok bieżący.

 5. Kastet i kij bejsbolowy

 6. Odblaski? Biorę w ciemno! – łomżyńscy policjanci promują noszenie elementów odblaskowych

  Policjanci z Komendy Miejskiej przypominają uczniom łomżyńskich szkół o obowiązku noszenia elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym. Podczas prowadzonych działań informacyjno – edukacyjnych w szkołach zachęcają do „bycia widocznym” także na terenie miasta. Kampania „odblaskowa” mundurowych z Łomży pod nazwą „Odblaski? Biorę w ciemno!” rozpoczęła się pod koniec października.

 7. W trosce o bezpieczeństwo pieszych

  Łomżyńscy policjanci ruchu drogowego zwracają szczególną uwagę na zachowania pieszych i kierowców w pobliżu przejść dla pieszych. Mundurowi przypominają też o zachowaniu ostrożności na drodze oraz zachęcają pieszych do noszenia elementów odblaskowych na terenie miasta.

Galeria zdjęć

Filmy