KMP Łomża

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. Nietypowa lekcja z technikami kryminalistyki

  Funkcjonariusze Policji przeprowadzili zajęcia z techniki kryminalistycznej w łomżyńskim „Katoliku”. Gimnazjaliści mieli okazję zobaczyć, a nawet spróbować, trudnej sztuki ujawniania i zabezpieczania śladów na miejscu przestępstwa. Poznali także specyfikę tego rodzaju policyjnej pracy.

 2. Policjanci zachęcali do wstąpienia w swoje szeregi

  Policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Łomży spotkali się z młodzieżą i rozmawiali o służbie w Policji. Uczestnicy spotkania uzyskali również niezbędną wiedzę w zakresie rekrutacji do służby w tej formacji.

 3. Ogólnopolski Głos Profilaktyki – moda na życie bez uzależnień

  Moda na życie bez uzależnień – bez narkotyków, alkoholu i przemocy – takim przesłaniem zabrzmiał wczoraj Ogólnopolski Głos Profilaktyki w Śniadowie. Łomżyńscy policjanci odczytali odezwę społeczności PAT na zorganizowanym w tamtejszym gimnazjum festynie z okazji Dnia Dziecka.

 4. Policjanci wzięli udział w ćwiczeniach pożarowych na terenie szpitala

  Łomżyńscy policjanci w środę brali udział w ćwiczeniach pożarowych, które miały miejsce na terenie Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Celem tego rodzaju ćwiczeń jest między innymi doskonalenie współdziałania służb, instytucji, a także innych podmiotów w czasie wystąpienia sytuacji kryzysowej.

 5. Zaginiony Stanisław Kurak

  Łomżyńscy policjanci poszukują zaginionego 64-letniego mieszkańca miejscowości Nowy Cydzyn. Prosimy o pomoc w jego odnalezieniu.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.

Filmy