KMP Łomża

Aktualności

Polecamy

Najczęściej czytane

Ruch drogowy

 1. Policjanci w działaniu – „Znicz 2015”

  Łomżyńscy policjanci, przy wsparciu funkcjonariuszy z Oddziałów Prewencji Policji KWP w Białymstoku oraz Wydziału Konwojowego – Ogniwa z Łomży, a także ratowników Grupy Ratowniczej Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom Nadzieja i Straży Miejskiej, pełnili służbę w okolicach cmentarzy pomagając w sprawnej organizacji ruchu.

 2. „Odblaski? Podaj dalej!”

  Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Łomży szczególnym nadzorem objęli dziś niechronionych uczestników ruchu drogowego. Już od wczesnych godzin porannych funkcjonariusze obserwują zachowania pieszych i kierowców w rejonach przejść dla pieszych. Jednocześnie mundurowi przypominają o noszeniu elementów odblaskowych, które są bardzo ważnym elementem profilaktycznym zapobiegającym wypadkom drogowym.

 3. Łomżyńscy policjanci rozpoczęli działania „Błysk”

  Bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego to jeden z głównych celów działań „Błysk” prowadzonych przez łomżyńskich policjantów. Radiowozy z włączonymi światłami błyskowymi od początku października można spotkać przy głównych skrzyżowaniach miasta.

 4. „Odblaski? Podaj dalej!”

  Łomżyńscy policjanci rozpoczynają działania profilaktyczne pod nazwą „Odblaski? Podaj dalej!” W ramach działań mundurowi będą przypominać o obowiązku noszenia elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym, a także zachęcać mieszkańców miasta do umieszczania takich elementów na swoich ubraniach i korzystania z nich po zmroku. Wszystko po to, aby przeciwdziałać zdarzeniom drogowym z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego.

 5. Potrącenie na przejściu

  33-letni kierujący skodą potrącił na przejściu dla pieszych 79-latkę. Łomżyńscy policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

Galeria zdjęć

Filmy