KMP Łomża

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.

Najczęściej czytane

 1. Policyjny Patrol Rowerowy w Łomży

  Dziś, po zimowej przerwie, w Łomży ruszyły policyjne patrole rowerowe. Policjanci na rowerach pojawiać się będą między innymi w parkach, na osiedlowych uliczkach oraz w miejscach wskazanych przez mieszkańców na „Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa”.

 2. Debata społeczna „POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE – MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW” odbyła się także w Łomży

  „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” - to tytuł cyklu debat społecznych, które będą organizowane w 2017 roku przez łomżyńską komendę w ramach zacieśniania współpracy ze społecznością lokalną. W auli Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, policjanci zainaugurowali tego typu spotkania z mieszkańcami na terenie miasta i powiatu łomżyńskiego.

 3. Łomżyńscy dzielnicowi na skuterach

  Policjanci z Łomży nie tylko w radiowozach i na motorach, ale także na skuterach. Dzięki tym pojazdom mundurowi szybciej dotrą do mieszkańców potrzebujących pomocy. Pierwsze w tym roku patrole już wczoraj wyruszyły na ulice miasta. Skutery będą wykorzystywane przez dzielnicowych w ich codziennej służbie.

 4. Policjanci zagrali o pierwsze miejsce w turnieju piłki nożnej

  Łomżyńscy policjanci zagrali wczoraj w I Turnieju Piłki Nożnej „OLDBOY CUP 2017" o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Łomży. Drużyna „30 PLUS” złożona między innymi z funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Łomży, zdobyła w tym turnieju I miejsce.

 5. Postępowania kwalifikacyjne na wybrane stanowiska służbowe w Policji

Filmy