KMP Łomża

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. Trwa majowy weekend

  Za nami kolejne dni długiego, majowego weekendu, podczas którego funkcjonariusze ruchu drogowego prowadzą wzmożone działania pod nazwą „Bezpieczny weekend”. Policjanci od piątku czuwają nad bezpieczeństwem podróżujących. Pomagają dojechać do celu i chronią przed kierowcami, którzy lekceważą przepisy ruchu drogowego.

 2. Bezpieczne podróżowanie rowerem – lekcja profilaktyczna

  Cenne wskazówki dotyczące bezpieczeństwa młodych rowerzystów usłyszeli wczoraj uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 w Łomży. Na specjalnie przygotowanej lekcji terenowej, mundurowi tłumaczyli jak powinien zachowywać się rowerzysta korzystając z dróg i ścieżek rowerowych, aby być bezpiecznym. Działania odbywają się w ramach ogólnopolskiej kampanii MSWiA pod nazwą „Kręci mnie bezpieczeństwo…”, a ich celem jest poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego.

 3. Uwaga - dzikie zwierzęta na drodze!

  Wieczorem na drodze krajowej nr 61 w pobliżu miejscowości Chojny Młode, na drogę przed jadący samochód osobowy wbiegł łoś. To kolejne tego typu zdarzenie w ostatnim czasie na terenie powiatu łomżyńskiego. Policjanci ostrzegają przed dzikimi zwierzętami na drodze i zachęcają do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dzięki niej informacja o takim zagrożeniu może trafić do innych kierowców.

 4. Pojechali na interwencję – znaleźli nielegalną uprawę konopi

  Policjanci z Łomży zatrzymali 22-latka, który w mieszkaniu miał nielegalną uprawę konopi. Mundurowi zabezpieczyli łącznie 44 krzewy tych roślin. Podejrzany o przestępstwo mężczyzna usłyszał już zarzut. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

 5. Areszt dla 55–latka za kradzieże z włamaniem

  Łomżyńscy kryminalni ustalili i zatrzymali podejrzanego o kradzieże z włamaniem na terenie miasta. Pokrzywdzeni oszacowali swoje straty na kwotę ponad 30 tysięcy złotych. W miniony piątek 55-letni mężczyzna usłyszał trzy zarzuty. Decyzją sądu, najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
Praca w Policji