KMP Łomża

Aktualności

Polecamy

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.

Najczęściej czytane

 1. Tragiczny wypadek w Łomży

  Dwie osoby zginęły na miejscu w wypadku do którego doszło w Łomży na Grobli Jednaczewskiej. Przyczyny i szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia ustalają teraz łomżyńscy policjanci.

 2. Nabór do Policji

  KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI w BIAŁYMSTOKU OGŁASZA ROZPOCZĘCIE PROCEDURY KONKURSOWEJ KANDYDATÓW DO SŁUŻBY W POLICJI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W ROKU 2016.

 3. Roczne podsumowanie pracy policjantów

  Łomżyńscy policjanci podsumowali miniony rok pracy. W uroczystej odprawie służbowej udział wzięło kierownictwo łomżyńskiej jednostki, naczelnicy wydziałów i zaproszeni goście. Podczas narady podsumowane zostały główne zadania zrealizowane w 2015 roku oraz wyniki osiągnięte przez łomżyńskich funkcjonariuszy. Określono też cele i kierunki działań policjantów na rok bieżący.

 4. Jak być bezpiecznym i chronić swoją tożsamość?

  Łomżyńscy policjanci zachęcają do odwiedzenia strony internetowej Nieskradzione.pl Można tam znaleźć podstawową wiedzę dotyczącą sposobów postępowania w celu ochrony swoich danych osobowych w sytuacjach, które występują na co dzień w domu, pracy czy na urlopie.

 5. Odblaski? Biorę w ciemno! – łomżyńscy policjanci promują noszenie elementów odblaskowych

  Policjanci z Komendy Miejskiej przypominają uczniom łomżyńskich szkół o obowiązku noszenia elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym. Podczas prowadzonych działań informacyjno – edukacyjnych w szkołach zachęcają do „bycia widocznym” także na terenie miasta. Kampania „odblaskowa” mundurowych z Łomży pod nazwą „Odblaski? Biorę w ciemno!” rozpoczęła się pod koniec października.

 6. Kastet i kij bejsbolowy

 7. „Wiosna na sportowo 2016” – rywalizacja zamiast wagarów

  Komenda Miejska Policji w Łomży i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży już od kilku lat wspólnie organizują turniej z okazji pierwszego dnia wiosny pod nazwą „Wiosna na sportowo”. W tym roku po raz drugi już młodzież walczyła o zwycięstwo w meczach piłki siatkowej. O trofea rywalizowało 7 mieszanych zespołów ze szkół ponadgimnazjalnych, które zgłosiły chęć udziału w przedsięwzięciu. Honorowy patronat nad imprezą objęli Prezydent Miasta Łomża i Starosta Łomżyński.

Galeria zdjęć

Filmy