Kartka świąteczna wielkanocna

KMP Łomża

Aktualności

Polecamy

112

Najczęściej czytane

Ruch drogowy

 1. Jechał ponad 200 km/h – stracił prawo jazdy

  Zatrzymaniem prawa jazdy za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym oraz skierowaniem wniosku o ukaranie do sądu zakończyła się jazda 25-letniego motocyklisty. Mężczyznę, który po niebezpiecznym wyprzedzaniu jechał 210 km/h zatrzymali policjanci łomżyńskiej drogówki.

 2. Bądź bezpieczny na drodze!

  1215 wypadków drogowych mniej, 133 mniej zabitych i o 1762 mniej rannych – tak wynika z podsumowania stanu bezpieczeństwa na polskich drogach w okresie jesienno-zimowym. 75% Polaków posiada odblaski, ale tylko 14% nosi je zawsze, a 41% nie nosi ich w ogóle – to z kolei wyniki raportu na temat noszenia materiałów odblaskowych w ramach akcji „Bezpieczny, bo widoczny”.

 3. Potrącenie 83-latki

  Na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia starszej kobiety. W wyniku zdarzenia 83-latka trafiła do szpitala, natomiast kierującemu mundurowi zatrzymali prawo jazdy. Teraz łomżyńscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

 4. Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 64

  53-letni kierujący na prostym odcinku drogi krajowej nr 64 stracił panowanie nad fordem i wjechał do rowu, gdzie pojazd wywrócił się. Kierowca zginął na miejscu, 52-letni pasażer nie doznał poważniejszych obrażeń. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia ustalają teraz łomżyńscy policjanci.

 5. Weekend na łomżyńskich drogach

  Jeden wypadek drogowy i czterech kierujących pod wpływem alkoholu, to bilans weekendu na łomżyńskich drogach. Od ubiegłego piątku policjanci z Łomży wzywani byli też do ośmiu kolizji.

Galeria zdjęć

Filmy