KMP Łomża

Aktualności

Polecamy

112

Najczęściej czytane

Ruch drogowy

 1. Kierował autem bez uprawnień i pod wpływem narkotyków

  22-letni kierujący volkswagenem nie zatrzymał się do kontroli i uciekał przed łomżyńskimi policjantami najpierw samochodem, a później pieszo. Okazało się, że mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania, a ponadto był prawdopodobnie pod wpływem środków odurzających. Za swoje wyczyny na drodze będzie teraz odpowiadał przed sądem.

 2. „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” w Łomży

  Policjanci z Łomży przeprowadzili działania „Trzeźwa gmina”. Badali stan trzeźwości kierowców oraz rozdawali profilaktyczne naklejki ogólnopolskiej kampanii „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”.

 3. Weekend na łomżyńskich drogach

  Wypadek, czterech pijanych kierowców i dwóch kierujących pomimo sadowego zakazu, to bilans zdarzeń drogowych zaistniałych podczas minionego weekendu na drogach powiatu łomżyńskiego.

 4. Potrącenie na przejściu dla pieszych

  Na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia młodej kobiety. Piesza trafiła do szpitala, natomiast kierującej mundurowi zatrzymali prawo jazdy. Teraz łomżyńscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

 5. Łomżyńscy policjanci przypominali o elementach odblaskowych

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży przeprowadzili dziś rano kolejne działania przypominające pieszym o obowiązku noszenia odblasków. Mundurowi wręczali napotkanym pieszym opaski odblaskowe i informowali o zagrożeniu płynącym z faktu „bycia niewidocznym”.

Sonda

Jak oceniasz nowy wygląd strony internetowej Komendy Miejskiej Policji w Łomży?

Galeria zdjęć

Filmy