KMP Łomża

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.

Najczęściej czytane

 1. Łomżyńscy policjanci zachęcają do oddawania krwi

  O tym, że krwi brakuje zwłaszcza latem, wiedzą doskonale policjanci, którzy z tragicznymi wypadkami spotykają się w swojej pracy. W okresie wakacyjnym, między innymi ze względu na wyjazdy krwiodawców, zapasy tego drogocennego leku maleją. Dlatego łomżyńscy policjanci zachęcają do odwiedzenia punktów poboru krwi i przekazywania krwi osobom potrzebującym.

 2. Informują mieszkańców o „Mapie zagrożeń bezpieczeństwa”

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zorganizowali punkty informacyjne, gdzie osoby zainteresowane mogą zapoznać się z możliwościami i zasadami korzystania z nowego narzędzia Policji. Pilotaż interaktywnej „Mapy” ruszył dziś na terenie województwa podlaskiego.

 3. Policjantka z Irlandii w Łomży

  W ramach Placemet Programme w Komendzie Miejskiej Policji w Łomży z wizytą gości Garda Gemma Grogan – irlandzka policjantka z Garda Station z habstwie Tipperary. W trakcie stażu funkcjonariuszka zapozna się z miastem i jego najbliższą okolicą, a podczas patrolu będzie obserwowała codzienną służbę policjantek i policjantów z łomżyńskiej komendy.

 4. Uroczystości Święta Policji w łomżyńskiej jednostce

  W miniony piątek, jak co roku z okazji powstania Polskiej Policji, mundurowi otrzymali awanse na wyższe stopnie służbowe. W tym roku w Komendzie Miejskiej Policji w Łomży takie awanse otrzymało 55 funkcjonariuszy.

 5. HARMONOGRAM KONSULTACJI SPOŁECZNYCH - Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

  Trwają konsultacje społeczne na temat powstającej „Mapy zagrożeń bezpieczeństwa”. Poniżej znajdują się terminy najbliższych spotkań.

 6. Poprosiła o wodę do picia i okradła

  80-letnia mieszkanka Łomży została okradziona przez nieznaną jej kobietę, która weszła do domu i poprosiła o szklankę wody. Teraz szukają jej policjanci i apelują o ostrożność oraz ograniczone zaufanie wobec osób obcych.

 7. Bezpieczne wakacje w przedszkolu

  Łomżyńscy policjanci w ramach działań „Bezpieczne wakacje” odwiedzili dzieci spędzające wakacje w Przedszkolu Publicznym nr 9 w Łomży. Mundurowi opowiadali młodym słuchaczom o swojej pracy, rozmawiali o bezpiecznym spędzaniu wolnego czasu, odblaskach oraz prezentowali policyjny radiowóz.

Galeria zdjęć

Filmy