KMP Łomża

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważna informacja

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. Zatrzymany w związku z kradzieżą "szczególnie zuchwałą"

  Policjanci z posterunku w Piątnicy zatrzymali podejrzanego o kradzież szczególnie zuchwałą. Do zdarzenia doszło na jednej z posesji w gminie Jedwabne. Mężczyzna został zatrzymany niespełna godzinę po kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 2. 15 latek zatrzymany przez policjantów

  Policjanci z posterunku w Wiźnie zatrzymali nastolatka. Okazało się, że 15 latek był poszukiwany na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania w związku z przestępstwem, do którego miało dojść na terenie Austrii. O ewentualnej ekstradycji 15 latka do Austrii zadecyduje Sąd Okręgowy w Łomży.

 3. Stanowcza reakcja łomżyńskich policjantów zapobiegła eskalacji konfliktu

  Stanowcza reakcja łomżyńskich policjantów zapobiegła eskalacji konfliktu podczas sierpniowego meczu pomiędzy drużynami ŁKS Łomża – Wigry II Suwałki S. A. Łomżyński Sąd ukarał pseudokibiców, którzy zachowywali się niezgodnie z prawem.

 4. Nietrzeźwy i pod wpływem amfetaminy zakończył jazdę na ogrodzeniu

  Łomżyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który najpierw wszczął awanturę w domu, a chwilę później będąc pod wpływem amfetaminy i alkoholu wsiadł do mercedesa. Po krótkiej jeździe wjechał w ogrodzenie. Teraz za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

 5. ZATRZYMANI ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

  Łomżyńscy kryminalni zatrzymali dwie osoby podejrzane o posiadanie narkotyków. Ponad 17 gramów środków odurzających policjanci zabezpieczyli w jednym z mieszkań w Łomży. 20 latka oraz 18 latek usłyszeli już zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.