KMP Łomża

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważna informacja

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. Policjant, strażak, muzyk - dzielnicowy z łomżyńskiej komendy

  Sierżant sztabowy Marek Żyłowski służbę w Policji pełni od 2014 roku. Uśmiechem i życzliwością zaraża kolegów i koleżanki. Po zdjęciu policyjnego munduru niesie też pomoc, jako strażak.

 2. NOWY RADIOWÓZ W ŁOMŻYŃSKIEJ KOMENDZIE POLICJI

  Łomżyńska Policja otrzymała nowy radiowóz. Służyć on będzie mundurowym z Wydziału Ruchu Drogowego. Pojazd został współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego oraz Urząd Miasta Łomża.

 3. Uszkodzili mienie na ponad 16 tysięcy złotych - zostali zatrzymani

  27-latek oraz 24-latka zostali zatrzymani w sobotę, w centrum Łomży. Podejrzani o uszkodzenie mienia na łączną kwotę ponad 16 tysięcy złotych spędzili noc w policyjnym areszcie. Czujnością wykazali się mieszkańcy jednego z bloków oraz policjant na wolnym. Para zatrzymanych usłyszała już zarzuty uszkodzenia mienia. Zgodnie z Kodeksem karnym, za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

 4. Ogłoszenie laureatów konkursu „Rymowanka – Zachęcanka”

  Łomżyńscy policjanci rozstrzygnęli konkurs literacki pod tytułem: „Rymowanka - zachęcanka”. Po przeanalizowaniu walorów merytorycznych, literackich, a także artystycznych nadesłanych prac komisja wyłoniła zwycięzców. Konkurs zorganizowany był dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat, uczących się w szkołach na terenie naszego miasta i powiatu. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane prace. Laureatom GRATULUJEMY!

 5. SPRAWCA KRADZIEŻY SPRZĘTU MEDYCZNEGO W RĘKACH POLICJANTÓW

  Policjanci zatrzymali podejrzanego o kradzież sprzętu medycznego w łomżyńskim szpitalu. Dyrekcja placówki oszacowała straty na kwotę 80 tysięcy złotych. Funkcjonariusze odzyskali skradziony sprzęt, a mężczyzna usłyszał zarzut. Zgodnie z Kodeksem karnym za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.