KMP Łomża

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. „Ramię w ramię…” – służby w Łomży przeciwko agresji i brawurze na drogach [spot]

  Każdego dnia przedstawiciele służb wyjeżdżają do zdarzeń na drogach, aby pomagać i ratować ludzkie życie. Część z tych zdarzeń powodowana jest przez brawurowe i ryzykowne zachowania drogowe. Wspólna, wakacyjna kampania społeczna pod nazwą „Ramię w ramię przeciwko agresji i brawurze na drogach” prowadzona przez łomżyńskich policjantów, strażaków i ratowników medycznych ma na celu poprawę bezpieczeństwa i przeciwdziałanie wypadkom poprzez zwrócenie uwagi na szeroko rozumianą kulturę jazdy.

 2. Niecodzienna interwencja zakończona w wodzie

  Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał zgłoszenie, że nieznany mężczyzna wybija szyby i próbuje wtargnąć do czyjegoś domu. Wydawałoby się interwencja, jak każda inna. Jednak jak się okazuje, policjant podczas pełnienia służby musi być przygotowany praktycznie na wszystko…

 3. „100 litrów krwi na 100-lecie powstania Policji Państwowej” – policjanci oddają krew i zachęcają do jej oddawania

  Łomżyńscy Policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Łomży oddają honorowo krew na co dzień oraz przy okazji wielu akcji charytatywnych. Dzielenie się tym cennym darem nic nie kosztuje, a może przyczynić się do uratowania ludzkiego życia. Zwłaszcza teraz, w roku jubileuszu 100-lecia powstania Policji Państwowej, policyjni krwiodawcy podkreślają, że jest to także kolejna forma służby na rzecz społeczeństwa.

 4. Podejrzany o rozbój zatrzymany przez patrol rowerowy

  Patrol rowerowy pełniący służbę na terenie miasta zatrzymał 43-latka podejrzanego o rozbój przy użyciu noża. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łomży.

 5. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR KOMENDANTA MIEJSKIEGO POLICJI W ŁOMŻY

  Sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa towarzyszyła zawodnikom rozegranego wczoraj „Turnieju Służb”. W przyjacielskiej atmosferze w szranki stanęło 6 drużyn. Zwycięzcy z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Łomży nadkomisarza Marka Sienkiewicza otrzymali pamiątkowe puchary, statuetki, dyplomy i medale. Na koniec wszyscy zawodnicy stanęli do wspólnego zdjęcia.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.