KMP Łomża

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. ZABEZPIECZONE NARKOTYKI NIE TRAFIĄ NA RYNEK

  Łomżyńscy policjanci zabezpieczyli blisko 23 kilogramy ziela konopi, których szacowana czarnorynkowa wartość to ponad milion złotych. Funkcjonariusze zlikwidowali także nielegalne uprawy blisko 200 sztuk tych roślin. W związku ze sprawą 4 osoby już usłyszały zarzuty. Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

 2. Zapobieganie przemocy wobec dzieci – szkolenie dla przedstawicieli placówek oświatowych

  Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Łomży wspólnie z pracownikami Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Łomży przeprowadzili dziś szkolenie dla przedstawicieli placówek oświatowych z terenu całego powiatu o procedurze Niebieskiej Karty i zapobieganiu przemocy wobec dzieci.

 3. Działania EDWARD także na łomżyńskich drogach – nietypowa lekcja z symulatorem poślizgu.

  Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży prowadzą dziś akcję kontrolno – edukacyjną w ramach obchodów Europejskiego Dnia Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach pod nazwą „EDWARD”. Ideą tego projektu jest „wizja zero” czyli zero osób ciężko rannych i ofiar śmiertelnych wypadków drogowych. Celem działań mundurowych jest m.in. podniesienie świadomości społecznej, co do dbania o bezpieczeństwo zarówno swoje, jak i innych uczestników ruchu drogowego.

 4. Jeden odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu, a drugi za wybicie szyby

  Dwaj zatrzymani przez łomżyńskich policjantów obywatele Litwy odpowiedzą za swoje zachowanie przed sądem. Pierwszy z nich kierował samochodem mając ponad promil alkoholu w organizmie, a jego pasażer dzień później mając o blisko 2 promile więcej wybił szybę w drzwiach jednej z firm.

 5. Kradł, niszczył i porzucał – bo chciał sobie pojeździć

  Owczarek belgijski Nona, doprowadził do skradzionych jednośladów. A policjanci zatrzymali podejrzanego o ich krótkotrwałe użycie. Do incydentów doszło w Łomży na początku ubiegłego tygodnia. Sprawca to 24-letni mieszkaniec gminy Piątnica. Wczoraj usłyszał zarzuty a jego dalszym losem zajmie się sąd.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.