KMP Łomża

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. O 58 km/h za szybko – zatrzymane prawo jazdy

  Policjanci zatrzymali kierującego hondą, który w miejscowości Szczepankowo, na terenie gminy Śniadowo przekroczył dozwoloną przepisami prędkość o 58 km/h. 32-latek natychmiast stracił prawo jazdy. Kontrole prędkości w tym miejscu odbywają się po zgłoszeniach na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 2. "Nie bądźmy obojętni" - wspólnie z pomocą osobom bezdomnym (kontynuacja działań)

  W Komendzie Miejskiej Policji w Łomży zostało dziś podpisane porozumienie dotyczące kontynuacji wspólnych działań profilaktyczno – pomocowych pn. „Nie bądźmy obojętni”. Coroczna, zimowa akcja ma na celu pomoc i zapewnienie bezpieczeństwa osobom bezdomnym oraz narażonym na utratę zdrowia bądź życia w związku z wychłodzeniem organizmu. W działania chętnie angażują się także mieszkańcy, którzy informują policjantów o osobach mogących potrzebować tego rodzaju pomocy.

 3. Nowe skrzyżowanie – kto ma pierwszeństwo?

  Wraz z uruchomieniem sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Zawadzkiej i Przykoszarowej funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego obserwują ruch w tym miejscu. Okazuje się, że po zmianie organizacji ruchu, niektórzy kierowcy mają wątpliwości z określeniem pierwszeństwa na tym skrzyżowaniu.

 4. Nie zatrzymał się do kontroli - był pijany i poszukiwany

  39-letni kierowca mazdy nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i zaczął uciekać. Policjanci natychmiast ruszyli w pościg. Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna był pijany. Miał blisko 1,6 promila alkoholu w organizmie. Był także poszukiwany. Kierowca trafił do aresztu, a jego dalszym losem zajmie się sąd.

 5. Bezpieczeństwo i odpowiedzialność w łomżyńskiej „Dziesiątce”

  Łomżyńscy policjanci kontynuując działania „Bezpieczna droga do szkoły” dziś odwiedzili grupę młodzieży ze Szkoły Podstawowej Nr 10. Mundurowi przypominali o tym jak prawidłowo zachować się na drodze ale przede wszystkim rozmawiali o odpowiedzialności prawnej nieletnich.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.