KMP Łomża

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. SZKOLENIE PRZEWODNIKÓW I PSÓW SŁUŻBOWYCH

  Dziś przed południem przewodnicy policyjnych psów z Łomży, Wysokiego Mazowieckiego i Bielska Podlaskiego ćwiczyli ze swoimi czworonożnymi partnerami. Głównym zadaniem takich szkoleń jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych opiekunów, utrzymanie sprawności psów służbowych, praktyczne doskonalenie umiejętności wcześniej nabytych oraz działanie prewencyjne na terenie miasta.

 2. Podziękowanie dla policjantów za pomyślną akcję poszukiwawczą

  „ … za sprawnie i pomyślnie przeprowadzoną akcję poszukiwawczą naszego męża i ojca… z całego serca dziękujemy” – to fragment podziękowania dla łomżyńskich policjantów, jakie wczoraj zostało przekazane przez rodzinę odnalezionego mężczyzny na ręce I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Łomży. Kilka dni temu funkcjonariusze odebrali zgłoszenie o zaginięciu 65-letniego grzybiarza. Zaalarmowani funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania…

 3. Dzielnicowy pomógł seniorowi bezpiecznie dotrzeć do domu

  Dzięki informacji od mieszkańca i szybkiej interwencji dzielnicowego zagubiony, starszy mężczyzna, bezpiecznie wrócił do domu. „Nie bądźmy obojętni” szczególnie teraz w okresie zimowym.

 4. Uwaga, zwierzęta leśne na drogach!

  Wczoraj na drodze wojewódzkiej 668 w okolicach Janczewa, na drogę wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy wbiegł łoś. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala, uszkodzony został samochód, a zwierzę nie przeżyło zderzenia z pojazdem. Łomżyńscy policjanci ostrzegają przed dzikimi zwierzętami na drodze i zachęcają do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dzięki niej informacja o takim zagrożeniu może trafić do innych kierowców.

 5. Bezpieczni na stoku - zaproszenie do udziału w zawodach

  Funkcjonariusze Wydziału Prewencji z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zapraszają dzieci wraz z opiekunami do wzięcia udziału w zawodach narciarskich na stoku. Zawody odbędą się w ramach działań "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku". Podczas zabawy promowane będą m.in. zasady bezpieczeństwa podczas spędzania wolnego czasu na nartach.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.