KMP Łomża

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. Służba...

  Policjanci, których główną rolą jest pomagać innym są wyszkoleni również do udzielania pomocy przedmedycznej. Będący na służbie funkcjonariusze łomżyńskiej jednostki Policji, wczoraj dwukrotnie udzielili takiej fachowej pomocy. Najpierw mężczyźnie, który spadł ze schodów, niespełna 30 minut później młodemu chłopakowi, który dostał ataku padaczki.

 2. "Pomagamy i chronimy" konferencja na jubileusz 100. rocznicy powstania polskiej Policji Państwowej

  Rok 2019 jest dla Policji rokiem szczególnym - 100 lat temu powołano Policję Państwową. Aby uczcić ten jubileusz, policjanci z Komendy Miejskiej w Łomży zorganizowali konferencję pod nazwą „Pomagamy i chronimy” adresowaną do młodzieży szkół średnich oraz studentów. Do udziału w przedsięwzięciu zaproszeni zostali przedstawiciele służb mundurowych oraz instytucji i podmiotów współpracujących z łomżyńską Policją na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców całego powiatu.

 3. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”

  Od wczesnych godzin porannych funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego łomżyńskiej jednostki prowadzą działania, mająca na celu zwrócenie szczególnej uwagi na tzw. niechronionych uczestników ruchu drogowego. Mundurowi obserwują zachowania zarówno kierowców, rowerzystów, motorowerzystów, jak również pieszych. Policjanci odwiedzili też młodzież ze szkoły w Miastkowie aby porozmawiać o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

 4. NIE ZATRZYMAŁ SIĘ DO KONTROLI - BYŁ PIJANY I MIAŁ ZAKAZ PROWADZENIA POJAZDÓW

  32-letni kierowca audi nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Policjanci natychmiast ruszyli w pościg. Okazało się, że mężczyzna nie dość, że miał w organizmie blisko 2 promile, to jeszcze kierował autem pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

 5. Zarzut za kradzież z włamaniem do piwnicy

  23-letni mieszkaniec Łomży usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem do piwnicy w jednym z osiedlowych bloków. Łupem sprawcy padły elektronarzędzia. Pokrzywdzony swoje straty oszacował na ponad 3,5 tys. złotych. Policjanci odzyskali prawie wszystkie skradzione przedmioty.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.