KMP Łomża

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. Policjanci uratowali kobietę, którą przygniotło auto

  Dzięki czujności osoby postronnej i błyskawicznej akcji łomżyńskich policjantów udało się uratować kobietę, która została przygnieciona przez samochód. 58 – latka trafiła do szpitala. Szczegóły i okoliczności tego zdarzenia będą ustalać policjanci.

 2. Policjanci przeszkolili Terytorialsów jak szukać osób zaginionych

  Łomżyńscy policjanci wspólnie z ratownikami z Grupy Ratowniczej „Nadzieja” przeprowadzili szkolenie kilkudziesięciu Terytorialsów z Łomży. Celem wykładu i zajęć praktycznych było zapoznanie uczestników szkolenia z technikami prowadzenia poszukiwań osób zaginionych.

 3. KOLEJNE ZARZUTY DLA 55-LATKA ZA USIŁOWANIA I KRADZIEŻE Z WŁAMANIEM

  Łomżyńscy policjanci ustalili, że 55-latek zatrzymany i aresztowany w kwietniu za kradzieże z włamaniem, podejrzany jest o kolejne tego typu przestępstwa, do których doszło w Łomży i Augustowie. Mężczyzna łącznie usłyszał 20 zarzutów popełnionych w warunkach wielokrotnej recydywy, a szacowane straty spowodowane przestępczą działalnością wyniosły ponad 120 tysięcy złotych.

 4. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” w Łomży

  Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Łomży prowadzili działania informacyjno – edukacyjne w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Odwiedzającym „niebieskie stoisko” mundurowi przypominali o bezpieczeństwie podczas wakacyjnego wypoczynku.

 5. NIEBEZPIECZNE ZNALEZISKO W ŁOMŻY

  Pocisk artyleryjski najprawdopodobniej z czasów II Wojny Światowej został odkopany podczas prowadzonych prac budowlanych na posesji przy jednej z głównych ulic miasta. Łomżyńscy policjanci wspólnie ze strażakami, żołnierzami WOT i służbami medycznymi zabezpieczyli teren do czasu przyjazdu wojskowych saperów.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
Praca w Policji