KMP Łomża

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. OTWARCIE POSTERUNKU POLICJI W WIŹNIE

  Dziś, po kilkunastu latach ponownie otwarty został Posterunek Policji w Wiźnie. To jedna z takich placówek, która rozpoczęła funkcjonowanie m.in. na prośby mieszkańców wyrażane w czasie debat społecznych organizowanych przez Komendę Miejską Policji w Łomży w związku z funkcjonowaniem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 2. Zimowa aura, kolizje i pijany kierowca

  Łomżyńscy policjanci apelują do kierowców o ostrożność podczas poruszania się po drogach regionu. Na jezdni, zwłaszcza w nocy i rano, miejscami może pojawiać się lód, dodatkowo mogą wystąpić intensywne opady śniegu. Chwila nieuwagi lub nieostrożnie wykonywane manewry skutkują wtedy zdarzeniem drogowym. Pamiętajmy, że nawet najbardziej zaawansowane rozwiązania techniczne stosowane w pojazdach, takie jak np. systemy antypoślizgowe nie zapewniają stuprocentowego bezpieczeństwa. Są one jedynie pomocą dla kierowcy i z pewnością nie zastąpią zdrowego rozsądku, ostrożności i przewidywania sytuacji na drodze

 3. Środki odurzające w kieszeni

  Blisko 5 gram marihuany ujawnili łomżyńscy policjanci przy 23-latku, który kierował peugeotem zatrzymanym do kontroli w Łomży. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Za posiadanie narkotyków odpowiadał będzie teraz przed sądem.

 4. FERIE – CZAS ZACZĄĆ!!!

  Już jutro wraz z ostatnim lekcyjnym dzwonkiem, w całym województwie podlaskim, rozpoczną się upragnione przez wszystkich uczniów ferie zimowe. Aby były one beztroskie i bezpieczne łomżyńscy profilaktycy wraz z dzielnicowymi odwiedzają szkoły i placówki oświatowe na terenie powiatu i miasta, promując szeroko rozumiane bezpieczeństwo podczas zimowego wypoczynku.

 5. ARESZT ZA KRADZIEŻ Z WŁAMANIEM DO DOMU

  Łomżyńscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, podejrzanego o kradzież z włamaniem do domu na terenie Łomży. W aucie którym podróżował policjanci znaleźli torbę z zawartością m.in. laptopów, telefonów komórkowych czy biżuterii. Mundurowi ustalili prawowitych właścicieli tych przedmiotów, a 27-latek decyzją sądu 3 miesiące spędzi w areszcie.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.