KMP Łomża

Ważna informacja

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI W ŁOMŻY

  W Komendzie Miejskiej Policji w Łomży odbyła się uroczysta zbiórka z okazji obchodów 101 rocznicy powstania Polskiej Policji. Policjanci otrzymali awanse na wyższe stopnie służbowe. Była to również okazja, aby podziękować funkcjonariuszom i pracownikom Policji za ich codzienne zaangażowanie i służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu łomżyńskiego.

 2. Areszt za narkotyki

  Podlascy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 110 gramów narkotyków. 26-latek i 34-latek usłyszeli już zarzuty. Starszy z nich najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

 3. POLICJANCI ZATRZYMALI NIETRZEŹWEGO KIEROWCĘ QUADA

  Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali nietrzeźwego kierowcę quada. Mężczyzna jechał bez kasku i nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jak się okazało, 54-latek miał blisko 2 promile alkoholu w organiźmie, natomiast quad nie był zarejestrowany.

 4. Nowi funkcjonariusze złożyli ślubowanie

  Troje nowych funkcjonariuszy powiększyło dziś szeregi łomżyńskiej Policji. Podczas uroczystej zbiórki, wypowiedzieli słowa policyjnej roty ślubowania. Po odbyciu szkolenia podstawowego rozpoczną służbę na rzecz mieszkańców Łomży i powiatu łomżyńskiego.

 5. Kolejni poszukiwani zatrzymani przez policjantów

  Kolejni poszukiwani zatrzymani przez łomżyńskich policjantów. Jeden z nich to mężczyzna, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości przez 12 lat. Wpadł w ręce mundurowych, kiedy wybierał się na ryby.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.