KMP Łomża

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. Najpierw oszukali, a potem jeszcze próbowali wyłudzić pieniądze

  Dzięki podjętym przez łomżyńskich funkcjonariuszy działaniom, nie doszło do przekazania przestępcom pieniędzy, które chcieli wyłudzić od 29 letniego mieszkańca Łomży. Policjanci apelują o ostrożność i czujność. Nie dajmy się oszukać – fałszywi policjanci czy wnuczkowie wciąż próbują!

 2. Komendant odwiedził w szpitalu rannych w wypadku policjantów

  Komendant Miejski Policji w Łomży nadkomisarz Marek Sienkiewicz odwiedził w szpitalu funkcjonariuszy poszkodowanych w wypadku drogowym. Szef łomżyńskich policjantów życzył im szybkiego powrotu do zdrowia.

 3. „ZNICZ 2017” bezpieczeństwo pieszych - bądź widoczny na drodze!

  Policjanci z Łomży podczas akcji „ZNICZ 2017” każdego dnia zwracają uwagę także na bezpieczeństwo osób pieszych. Szczególny apel o ostrożność mundurowi kierują do seniorów. Zachęcają do noszenia elementów odblaskowych, także na terenie miasta. Wczoraj przy jednym z łomżyńskich kościołów mundurowi rozdawali elementy odblaskowe. Działanie wpisuje się w ogólnopolską akcję informacyjno – edukacyjną pod nazwą „Świeć przykładem”, realizowaną we współpracy z Konferencją Episkopatu Polski oraz Polską Radą Ekumeniczną.

 4. Lekcja bezpieczeństwa w łomżyńskiej komendzie

  Łomżyńscy policjanci gościli uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 7 w Łomży. Uczniowie III f uczestniczyli w nietypowej lekcji bezpieczeństwa, zwiedzali komendę oraz poznawali pracę funkcjonariuszy.

 5. „ODBLASKI? BIORĘ W CIEMNO!” - weź udział w odblaskowym konkursie oraz przyjdź na odblaskowy happening!

  Łomżyńscy policjanci rozpoczęli dziś działania profilaktyczno – edukacyjne pn. „”Odblaski? Biorę w ciemno!”. W briefingu prasowym zorganizowanym z tej okazji przy jednym z doświetlonych przejść dla pieszych w Łomży, uczestniczyli: Prezydent Miasta Łomży Pan Mariusz Chrzanowski, Komendant Miejski Policji w Łomży Pan nadkom. Marek Sienkiewicz oraz Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Pan podinsp. Piotr Pietrzak. Wspólnie zachęcali do używania elementów odblaskowych także na terenie miasta. Celem odblaskowej akcji społecznej jest podniesienie bezpieczeństwa na drogach niechronionych uczestników ruchu drogowego w nadchodzącym okresie jesienno – zimowym.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.

Filmy

Praca w Policji