KMP Łomża

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważna informacja

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. CZUJNE OKO MIEJSKIEGO MONITORINGU

  Łomżyńscy policjanci zatrzymali 22 latka podejrzanego o uszkodzenie elementu wentylacyjnego fontanny i drzewka znajdującego się w Parku Jana Pawła II w Łomży. Straty oszacowano na ponad 1100 złotych.

 2. Starsze małżeństwo straciło 20 tysięcy złotych

  Małżeństwo z Łomży straciło 20 tysięcy złotych oraz 100 dolarów. Seniorzy padli ofiarami oszustów działających metodą na wnuczka. Apelujemy o ostrożność i rozwagę w podejmowaniu decyzji finansowych.

 3. Policjanci z Nowogrodu mają nową siedzibę

  Nowy budynek Posterunku Policji w Nowogrodzie już otwarty. Dziś symbolicznie przekazano klucze do tej jednostki. W uroczystości udział wzięli I Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinspektor Dariusz Augustyniak, Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Robert Szewc wraz z Zastępcą, duchowieństwo, parlamentarzyści i przedstawiciele władz samorządowych, a także zaproszeni goście i mieszkańcy.

 4. POSZUKIWANI – ZATRZYMANI

  Łomżyńscy policjanci zatrzymali kobietę i dwóch mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Dwie osoby mają do odbycia karę pozbawienia wolności, natomiast trzecia po opłaceniu kary grzywny została zwolniona. Czujność funkcjonariuszy i ich zaangażowanie ponownie przyniosły efekty. Zatrzymane osoby nie unikną zasądzonej już kary.

 5. 16 latek posiadał narkotyki – został zatrzymany

  Łomżyńscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Policjanci przejęli prawie 70 gramów marihuany. To jednak nie jedyne zabezpieczone przez mundurowych substancje. Funkcjonariusze zabezpieczyli również 180 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Teraz dalszym losem 16 latka zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.