KMP Łomża

Blok KWP

Polecamy

Najczęściej czytane

 1. Zatrzymany sprawca kradzieży rzeczy z samochodu

  Łomżyńscy policjanci zatrzymali 31-latka podejrzanego o kradzież rzeczy z samochodu. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

 2. Wspólne działania w ramach porozumienia

  Cykl wykładów i zajęć praktycznych poprowadzą łomżyńscy funkcjonariusze z uczniami Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. Wspólne ustalenia powstały na bazie porozumienia zawartego pomiędzy placówką a Komendą Miejską Policji w Łomży. Celem współpracy jest kształtowanie postaw młodych ludzi i zdobywanie wiedzy o organizacji oraz funkcjonowaniu formacji policyjnej.

 3. Policjanci odzyskali telefony

  Przywłaszczenie znalezionej rzeczy to przestępstwo. Przekonał się o tym 22-letni mieszkaniec Łomży. Policjanci odnaleźli u niego dwa utracone telefony. Teraz postępowaniem mężczyzny zajmie się sąd.

 4. Aby codzienna droga do szkoły była zawsze bezpieczna

  Łomżyńscy policjanci rozpoczęli działania profilaktyczne w rejonach szkół, aby zapewnić dzieciom i młodzieży bezpieczeństwo. W ramach ogólnopolskiej akcji „Bezpieczna droga do szkoły” mundurowi będą przypominać najmłodszym o zasadach jakich należy przestrzegać, aby bezpiecznie dotrzeć na zajęcia. Akcja kierowana jest w szczególności do rodziców i nauczycieli, na których ciąży obowiązek edukacyjny, ale także kierowców, którzy w rejonach szkół powinni zachować szczególne środki ostrożności. W uroczystej inauguracji roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 7 w Łomży uczestniczył także I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Łomży – nadkom. Sebastian Wojciekian.

 5. Koniec wakacji tuż, tuż...!!! Pamiętajmy o...

  Nieubłaganie zbliża się koniec wakacji, a my wpadamy w „szał” kompletowania wyprawek szkolnych. Szykujemy się do powrotu z wakacyjnych wojaży. W czasie takiego zabiegania pamiętajmy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.

Filmy